Indywidualne Szkolenie teoretyczno-praktyczne ginekologia estetyczna lub plastyczna

• TYP SZKOLENIA:Teoretyczno-praktyczne
  • TRYB SZKOLENIA:Na szkoleniu indywidualnym, kursant sam wykonuje wszystkie zabiegi pod nadzorem dr med. Tomasz Basta
  • LOKALIZACJA:Intima Clinic, Grzegórzecka 67c/U11, 31-559 Kraków
  • CZAS TRWANIA:2h teorii oraz 6-8h praktyki
    (wykonywanie procedur przez kursantów na modelkach)
  • TERMIN:Do ustalenia indywidualnie
  • RODZAJ SZKOLENIA:

DLACZEGO WARTO

Co wyróżnia nasz kurs?

Kurs w kameralnym gronie ( 6-10 osób podzielonych na 2 grupy ), metodą hands-on, gdzie każdy kursant będzie miał możliwość własnoręcznego wykonania prezentowanych procedur.

W ramach uzyskanego certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej posiadającego afiliację Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, gwarantujemy uczestnikom wsparcie merytoryczne w późniejszej praktyce.

Profesor Tomasz Paszkowski osobiście zadba o naszą wiedzę prawną z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Nasze szkolenia spełniają standardy etyczne wynikające z Kodeksu Dobrych Praktyk INFARMA (zobacz przykładowy certyfikat)

Czego się nauczysz?

• Prawidłowa kwalifikacja i ocena potrzeb Pacjentki
  • Dobór optymalnej metody zabiegowej dający maksimum satysfakcji Pacjenta
  • Organizacji procesu zabiegowego i ergonomii miejsca pracy
  • Najefektywniejszych technik zabiegowych i ich różnicowanie
  • Obsługi nowoczesnej aparatury medycznej
  • Nowoczesnej i optymalnej analgezji miejscowej

Po naszym kursie pod patronatem PTGEiR będziesz w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi ginekologii estetycznej i plastycznej.

Osobom, które ukończą kurs umożliwiamy dodatkowy udział w szkoleniu indywidualnym 1:1, którego celem jest praktyczne doskonalenie nabytych umiejętności (100% pracy z Pacjentkami)

HARMONOGRAM

Program szkolenia

Rodzaj wykonywanych zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, będzie uzależniony wskazaniami medycznymi u zakwalifikowanych modelek. Przy szkoleniu indywidualnym, istnieje możliwość, że Kursant przyprowadza swoje pacjentki po wcześniejszej weryfikacji.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA INDYWIDUALNIEGinekologia estetyczna / uroginekologia małoinwazyjna

• Laseroterapia zmian szyjki macicy i sromu
  • Laseroterapia - wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • Laserowe obkurczanie pochwy
  • Laserowe leczenie suchości pochwy i sromu
  • Laserowe leczenie liszaja twardzinowego
  • Laserowe wybielanie okolic intymnych
  • Laserowa redukcja rozstępów , usuwanie blizn i przebarwień
  • Frakcyjny mikroigłowy RF - obkurczenie pochwy
  • Fibryna bogatopłytkowa / Kolagen na suchość pochwy
  • Żylaki warg sromowych - leczenia z zastosowaniem RF
  • Augmentacja/wypełnienie warg sromowych - zwiększenie objętości
  • Augmentacja - powiększenie punktu G i łechtaczki - by poprawić jakość doznań
  • G-shot i O-shot w celu zwiększenia doznań (PRP lub iPRF)
  • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (kiedy HIFU , a kiedy TVT \ TOT)
  • HIFU - wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • HIFU - ujędrnienie warg sromowych większych i mniejszych
  • Obkurczenie i ujędrnienie pochwy z zastosowaniem laserów, HIFU, radiofrekwencji
  • Obkurczenie (zmniejszenie) objętości warg sromowych mniejszych
  • Modelowanie i rewitalizacja warg sromowych - nici liftingujące
  • Zwężenie przedsionka pochwy nićmi PDO
  • Vestibulodynia / Vulvodynia właściwa - postępowanie
GINEKOLOGIA PLASTYCZNA INDYWIDUALNIEGinekologia Plastyczna i Rekonstrukcyjna

• Labioplastykaplastyka warg sromowych większych i mniejszych
  • Intriotoplastykaplastyka przedsionka pochwy – pomniejszanie średnicy wejścia do pochwy
  • Waginoplastykaplastyka ścian pochwy i krocza, szczególnie po obrażeniach poporodowych
  • Perineoplastykaplastyka krocza
  • Hoodoplastykaplastyka napletka łechtaczki – redukcja nadmiaru fałdów skórnych
  • Clitoroplastykauwypuklenie ukrytej części łechtaczki w celu poprawy jakość doznań
  • Plastyka poporodowych uszkodzeń krocza
  • Hymenoplastykarekonstrukcja błony dziewiczej
  • Hymenotomiausunięcie lub nacięcie błony dziewiczej
  • Usuwanie wad wrodzonych narządów płciowych

WYKŁADOWCA

Szkoleniowiec

Szkolenie indywidualne przeprowadza

dr med. Tomasz Basta

dr n. med. Tomasz Basta jest specjalistą z zakresu ginekologii estetycznej , plastycznej i uroginekologii. Założyciel prywatnych Klinik ginekologicznych Intima Clinic group w Krakowie. Jest wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (Polish Society of Plastic and Reconstructive Gynecology) oraz przedstawicielem zarządu PTGEiR.

dr n. med. Tomasz Basta w 2004 roku ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. W tym samym czasie zainteresował się także drugą dziedziną, która stała się jego zamiłowaniem: ginekologią plastyczną i estetyczną oraz uroginekologią.

Zdobył doświadczenie pracując na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Pracował również na Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii profesora Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz na Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W swojej działalności naukowej jest wykładowcą z dziedziny ginekologii plastycznej i estetycznej oraz uroginekologii na licznych szkoleniach i konferencjach. Jest autorem i współautorem wielu artykułów oraz literatury naukowej PZWL.

MIEJSCE SZKOLEŃ

Komfortowe gabinety,

specjalistyczny sprzęt

PRAKTYKA